Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Agencja Nieruchomości DOMER Marcin Dolistowski

Świętojańska 13/1 lok 105 Białystok

Mapa

884 004...

884 004 482

biuro nieczynne: 8:30 - 17:30

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

Chcesz sprzedać nieruchomość?

35

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Agencja Nieruchomości DOMER Marcin Dolistowski

Filtruj

560 000 zł42,86 m² 13 065,80 zł/m²

Marcin Dolistowski

Marcin Dolistowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1-piętrze w nowoczesnym budynku przy Alei Jana Pawła II na osiedlu Słoneczne Tarasy. Wnętrze podzielone na...

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł964 m² 579,88 zł/m²

Marcin Dolistowski

Marcin Dolistowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przepiękną działkę budowlaną położoną w Grabówce przy ul. Górnej. Nieruchomość o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł47 m² 7 851,06 zł/m²

Marcin Dolistowski

Marcin Dolistowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Konopnickiej na osiedlu Mickiewicza. Lokal położony na 3-piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły. Wnętrze...

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł57,80 m² 6 730,10 zł/m²

Marcin Dolistowski

Marcin Dolistowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie o powierzchni 57,80m2 usytuowane na czwartym piętrze w budynku IV-piętrowym przy ulicy Towarowej w dzielnicy Piasta. Na przestrzeń...

Szczegóły ogłoszenia

320 305 zł1 363 m² 235 zł/m²

Marcin Dolistowski

Marcin Dolistowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu zakup 2 działek budowlanych zlokalizowanych w nowszej części Barszczewa. Działki w kształcie prostokątów o wymiarach...

Szczegóły ogłoszenia

231 000 zł1 155 m² 200 zł/m²

Marcin Dolistowski

Marcin Dolistowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu działki budowlane położone w podbiałostockiej miejscowości Zalesiany, gmina Turośń Kościelna. 5 działek o powierzchniach...

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie o powierzchni 62m2 na pierwszym piętrze w bloku z cegły przy ulicy Mickiewicza. Przestrzeń mieszkalna to: -pokój dzienny -korytarz...

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł43,04 m² 10 896,84 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,04m2 usytuowane na szóstym piętrze w bloku przy ulicy Wiadukt w dzielnicy Nowe Miasto. Przestrzeń...

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 646 m² 212,03 zł/m²

Marcin Dolistowski

Marcin Dolistowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana zlokalizowana w podbiałostockich Zalesianach. Bezpośrednio przy działce dostępne pełne media-prąd, wodociąg, kanalizacja,...

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł97,59 m² 14 243,26 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament o powierzchni 97.59m2 przy ulicy Warszawskiej. Trzecie piętro w nowoczesnym budynku z windą. *Salon z balkonem połączony...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł67 m² 8 940,30 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie o powierzchni 67m2 usytuowane na parterze w bloku IV-piętrowym przy ulicy Pułaskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Na przestrzeń...

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł38 m² 2 763,16 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Lokal mieszkalny o powierzchni 38m2 usytuowany na pierwszym piętrze II-piętrowej kamienicy przy ulicy Kryńskiej w Sokółce. Przestrzeń...

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł120 m² 3 541,67 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący o powierzchni ok.120m2 usytuowany na działce 2500m2 we wsi w okolicach miejscowości Narew. Przestrzeń mieszkalną stanowią trzy...

Szczegóły ogłoszenia

320 743 zł58 317 m² 5,50 zł/m²

Marcin Dolistowski

Marcin Dolistowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ziemia rolna w gminie Boćki obręb Dubno. Nieruchomość składa się z 3 działek o łącznej powierzchni 5.8317ha. Dojazd...

Szczegóły ogłoszenia

207 600 zł1 479 m² 140,37 zł/m²

Marcin Dolistowski

Marcin Dolistowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu 4 działki budowlane zlokalizowane zaledwie 4 km od miasta w miejscowości Łubniki gm.Zabłudów. Działki o powierzchniach...

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł411 m² 291,97 zł/m²

Marcin Dolistowski

Marcin Dolistowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecamy Państwu działki rekreacyjne zlokalizowane w wyjątkowym zakątku Suwalszczyzny nad jeziorem Szelment Wielki. Nieruchomości położone są...

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł59,80 m² 7 107,02 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie o powierzchni 59,80m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Ogrodniczki w dzielnicy Wysoki Stoczek. Przestrzeń...

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł32,30 m² 7 399,38 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 32,30m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku przy ulicy Emilii Plater w Wasilkowie. Na przestrzeń mieszkalną składa...

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł450 m² 6 000 zł/m²

Marcin Dolistowski

Marcin Dolistowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:640 m²

Proponujemy Państwu zakup nowoczesnego budynku z apartamentami do wynajęcia położonego w letniej stolicy Polski jaką bez wątpienia jest...

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 811 m² 143,01 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1811m2 w miejscowości Kudrycze. Wymiary: ok.35m x 45m. Media: prąd w drodze. Dojazd: drogą...

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł10 522 m² 67,48 zł/m²

Marcin Dolistowski

Marcin Dolistowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu piękną działkę budowlaną zlokalizowaną w wyjątkowym miejscu, w samym sercu Puszczy Białowieskiej, białowieży...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,09 m² 10 207,21 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie o powierzchni 39.09m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku III-piętrowym z cegły przy ulicy Żeromskiego w dzielnicy Nowe...

Szczegóły ogłoszenia

967 050 zł63 m² 15 350 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie o powierzchni 63m usytuowane na trzecim piętrze w bloku przy ul. Czarnej. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem...

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł135 m² 5 548,15 zł/m²

Marcin Dolistowski

Marcin Dolistowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:72 m²

Mamy przyjemność zaproponować Państwu zakup nieruchomości zlokalizowanej w Supraślu w jego najbardziej charakterystycznym miejscu jakim jest...

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł46 m² 5 760,87 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie o powierzchni 46m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z cegły w Czarnej Białostockiej przy ulicy Prusa. Na przestrzeń...

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,58 m² 12 343,10 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 52,58m2 usytuowane na szóstym piętrze w bloku z 2015 roku przy ulicy Kaczorowskiego 7 w dzielnicy Piaski. Na...

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł47,30 m² 6 955,60 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie o powierzchni 47,30m2 usytuowane na trzecim piętrze w budynku z cegły po termomodernizacji przy ul. Os. Centrum w Sokółce. Na...

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł175,31 m² 4 557,64 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dow w zabudowie szeregowej, segment środkowy. Powierzchnia całkowita 331,12m2, powierzchnia mieszkalna 175,31m2, działka 229,50m2. Zestawienie...

Szczegóły ogłoszenia

193 140 zł1 044 m² 185 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki w miejscowości Skrybicze: 2.1044m2 (36x29) - 193.140zł 3.1044m2 (36x29) - 193.140zł 4.1044m2 (36x29) - 193.140zł 5.1044m2 (36x29) - 193.140zł...

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,20 m² 8 609,96 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 48,20m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Piastowskiej w dzielnicy Piasta. Przestrzeń mieszkalną...

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł32,50 m² 10 215,38 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o powierzchni 32,50m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku z 2008 roku przy ulicy Łodzińskiego w dzielnicy Nowe Miasto....

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł67,82 m² 9 436,74 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w dzielnicy Dziesięciny przy ulicy gen. Hallera. Powierzchnia mieszkalna to 67,82m2 na którą składa się: -przestronny salon z kuchnią...

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł42 m² 4 738,10 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na przestrzeń o powierzchni 42m2 składa się: -pokój dzienny z balkonem -pokój sypialny -kuchnia -łazienka z wc -korytarz. Układ...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,40 m² 9 911,89 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie o powierzchni 45,40m2 w dzielnicy Sienkiewicza przy ulicy Ciepłej. Pokój dzienny z balkonem, dwa pokoje sypialne, łazienka...

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł37,10 m² 10 485,18 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie o powierzchni 37,10m2 usytuowane na czwartym piętrze przy ulicy Konwaliowej w dzielnicy Zielone Wzgórza. Pokój dzienny, pokój sypialny,...

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł171 m² 6 725,15 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:528 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 171m2 w Białymstoku w dzielnicy Dojlidy Górne na działce 528m2. Na parterze domu znajdują się: duży garaż,...

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 48m2 usytuowane na parterze w bloku IV-piętrowym przy ulicy św. Wojciecha w dzielnicy Piasta. Przestrzeń mieszkalna...

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł58,90 m² 8 998,30 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 58,90m2 przy ulicy Rumiankowej w dzielnicy Zielone Wzgórza. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł42 m² 9 880,95 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie o powierzchni 42m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku z windą przy ulicy Skłodowskiej. Na przestrzeń mieszkalną składa się:...

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł155 m² 6 322,58 zł/m²

Marek Białkowski

Marek Białkowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Dom z zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155m2 na działce 305m2, w miejscowości Sielachowskie w gminie Wasilków. Przestrzeń...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij